Loading...

دومین نمایشگاه خدمات شهری و شهرداری های منطقه شمال کشور در مرداد ماه 1394

 

دومین نمایشگاه خدمات شهری و شهرداری های منطقه شمال کشور در مرداد ماه  1394

"دومین نمایشگاه خدمات شهری و شهرداری های منطقه شمال کشور در مرداد ماه سال جاری برگزار می­گردد"

دومین نمایشگاه خدمات شهری و شهرداری­ها و سومین کنگره مدیریت شهری راستای اجرای مصوبه113247 /5/86 شورای برنامه­ریزی و توسعه و کارگروه زیربنایی استان، با هدف رشد و توسعه شهری، آگاهی از آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی، توانمند سازی مدیریت شهری ، ارائه تکنولوژی های برتر ، معرفی کالاها و خدمات با کیفیت و ... با محوریت شهرسازی، مدیریت شهری، پسماند، مدیریت بحران، خدمات شهری، حمل و نقل شهری، ماشین آلات، تجهیزات، فضای سبز، شرکت های مشاور، تجهیزات راه­ سازی... با همکاری اداره کل مدیریت بحران استانداری مازندران، اداه کل راه و شهرسازی مازندران، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران، دانشگاه­های سراسر کشور و سازمان­های مدیریتی با حضور گسترده شرکت­های معتبر خدمات شهری، شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهر­های استان پنجم تا هفتم مرداد ماه 94 در مصلی ساری برگزار می­گردد.

ایجاد فضایی پویا جهت هم­افزایی بیشتر بین شرکت­های فعال خدمات شهری و شهرداری­های سراسر کشور به منظور معرفی کالاها و خدمات با کیفیت و فروش تولیدات ملی به سازمان­ها و مصرف­کنندگان، توانمندسازی مدیریت شهری، ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمت­رسانی شهروندان و ... از جمله اهداف این رویداد به شمار می­رود.

برگزاری همایش تخصصی شوراها و شهرداران در حاشیه این نمایشگاه و حضور پرشور سازمان­های مدیریتی کشور، دانشگاه­ها، سرمایه­گذاران بخش خصوصی، کارشناسان، مهندسان، متخصصین، شهرداران و اعضای شوراهای شهر و همچنین پیش­بینی مشارکت چشمگیر شرکت­های معتبر در عرصه خدمات شهری و شهرداری­های منطقه شمال کشور در بخش نمایشگاهی فرصت بسیار مغتنمی فراهم می­آورد تا شهرداری­ها ضمن آشنایی با جدیدترین محصولات و تکنولوژی­های تولیدکنندگان، بی­واسطه نسبت به ارزیابی شرکت­ها و خرید مستقیم از آنها اقدام نمایند.

استقبال گسترده از این نمایشگاه و بازدید قریب به 1500 نفر از شهرداران، اعضای شورای اسلامی و مدیران شهری از سراسر کشور، حضور بسیار چشمگیر و پررنگ شرکت­های معتبر خدمات شهری و شهرداری­ها، رضایت­مندی و بهره­­وری شرکت­های حاضر در این نمایشگاه و بازتاب گسترده در رسانه­های کشور، گواه برگزاری موفق این رویداد در دوره گذشته می­باشد.

گفتنی است، نمايشگاه خدمات شهری و شهرداری­ها پنجم تا هفتم مرداد ماه 94 در ساری برگزار می­گردد. پایگاه اینترنتی iFFM.iR به منظور اطلاع رسانی بیشتر درباره این نمایشگاه برای علاقمندان راه اندازی شده است . همچنین علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه این نمایشگاه با شماره تلفنهای 4-01133699093 و 2-01133359334 و پست الکترونیک به نشانیConf.Ntpco@gmail.com ارتباط برقرار نمایند.

  • تاریخ: شنبه 30 خرداد 1394 - 08:52
  • نویسنده: Admin
  • بازدید: 1364
  • بخش: نمایشگاهها
  • برچسب ها:

▼ ارسال نظر

اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
تراکتور سازی ایران